Апел от кмета на село Огняново, за опазване на озеленяването на територията на селото

0
41
Уважаеми жители на село Огняново,
Използвам случая да благодаря на всички Вас, които досега доброволно и с желание полагат грижи за озеленяването в нашето село.
Обръщам се и с молба към останалите жители, пред чиито домове, търговски обекти или имоти има засадени дръвчета, храсти и цветя от зелената система на селото. Грижата за развитието и добрия облик на Огняново е обща отговорност на всички нас.
Моля Ви, когато имате възможност и свободно време, да помагате в усилията ни за запазване и поддържане на уличното озеленяване, като поливате засадената растителност пред Вашите домове и обекти.
С общи усилия можем да направим селото ни още по-красиво, приветливо и зелено.
Благодаря Ви за разбирането и съдействието!
guest
0 Коментара
Oldest
Newest Most Voted