Разлог отбеляза Международния ден на детето с много усмивки, музика, танци и празнично настроение.

0
40
Община Разлог организира празник за най-малките жители и гости на града, който изпълни площад „Преображение“ с детски смях, музика и радостни емоции.
Любимите герои Маша и Стич зарадваха децата и се превърнаха в едни от най-желаните участници в празника.
Голямо настроение предизвикаха пяна партито и танците на момичетата от група Metaglows, които с енергията и усмивките си направиха празника още по-весел и незабравим.
Децата имаха възможност да оцветяват картинки с любимите си герои, забавляваха се на батута и се насладиха на вкусен сладолед.
🎈 Усмивките по лицата на децата превърнаха деня в истински празник на детството.
💛 Честит празник на всички деца!
guest
0 Коментара
Oldest
Newest Most Voted